MEGAMO Kalnų dviračiai 01-ME-37874

Vidutinis
564,86 €
19.07.2024
1
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
Šis modernus ir lenktyninės geometrijos rėmas yra gryna technologija su integruotu diskiniu apkabu ir vidiniu kabeliu. Dviratis ateina paruoštas, kad jums nieko netrūktų. Viskas, kad galėtumėte be rūpesčių mėgautis važinėjimu kalnų dviračiais.
Naudodami „Natural“ modelį galėsite rinktis iš daugybės komplektų ir skirtingų konfigūracijų. Pasirinkite tą, kuris geriausiai atitinka tai, ko jums reikia.
„Post Mount“ sistema suteikia didelių pranašumų, tokių kaip didesnis stabdymo efektyvumas, sumažinta suporto vibracija, taip pat sumažėja svoris. Be to, kadangi jis yra dviejų grandininių atramų viduje, sumažina disko sukimosi galimybę kritimo atveju ir apsaugo jį nuo galimų smūgių.

Lydinys 6061 dvigubas sujungimas, hidroformuota technologija, vidinis kabelių maršrutas
Šakė Suntour XCT 30 HLO DS 29 Travel 100
Ausinės 1-1/8" pusiau integruotos
Galinis pavarų perjungiklis Shimano Altus M310 8s
Pavarų perjungiklis Shimano Altus M315
Pavarų perjungikliai Shimano Altus M315 2x8s
Alkūninis agregatas Shimano 315 36/22
Kasetė Shimano HG31 11-34 8s
Stabdžiai Shimano MT200 hidrauliniai diskai
Padangos 29" x 2,1 MTB / 27,5" x 2,1 MTB
Hubų formulė
Ratai Megamo dvipusis sieninis diskas
Vairas Megamo Fov Compact
Kotas Megamo Fov Compact
Sėdynės stulpas Megamo 27,2mm
Seat Megamo
spalva turkio
Pavarų skaičius 16
Pakabos tipas priekinė
rėmo medžiaga Alloy Hydroformed
Rėmo dydis XL (21")
Ratlankių dydis (coliai) 29
Serija NATURAL 50

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame