KROON OIL Tepalas 22003

Ekonomiškas
10,62 €
02.10.2023
30
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
TefTec AS yra technologiškai pažangus tepalas. Jame yra didelė PTFE koncentracija, todėl tinka reguliariai naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. TefTec AS sumažina trintį ir atstumia drėgmę bei nešvarumus. Taip pat užtikrina puikų sukibimą, gerą sutepimą ir dviračio komponentų apsaugą.

Taikymas
TefTec AS tinka pavarų perjungimo sistemoms, grandinėms, pavarų perjungimams, trosams ir kitoms judančioms dalims. Kruopščiai išvalykite visas dalis, kurias pirmiausia reikia sutepti, naudodami Kroon-Oil BioSol XT. Tada užtepkite TefTec AS ir pašalinkite produkto perteklių nepūkuotu skudurėliu. Reguliarus pakartotinis naudojimas apsaugo nuo pernelyg didelio nusidėvėjimo. Prieš naudojimą gerai suplakite! Vanilės kvapo.
talpa [l] 0.3
cheminės ypatybės plona
pakuotės tipas aerozolio balionėlis
Serija TefTec AS

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame