1. SĄLYGOS

1.1. Šios OÜ „Aero Motors“ bendrosios sąlygos ir kitos OÜ „Aero Motors“ puslapyje pateiktos sąlygos (toliau bendrai vadinamos Sąlygomis) taikomos visiems fiziniams ar juridiniams asmenims (toliau Pirkėjams) užsakant, apmokant ir pristatant produktus, įsigytus per elektroninę parduotuvę, ir yra neatsiejama produktų pardavimo dalis.

1.2. OÜ „Aero Motors“ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai keisti Taisykles, apie tai paskelbdama OÜ „Aero Motors“ puslapyje.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja sudaryti užsakymą, kuriame būtų tikslus prekės aprašymas, prekės numeris pagal gamintojo katalogą, arba visi automobilio duomenys, reikalingi tinkamam produktui surasti (markė, modelis, gamybos metai, darbo krūvis, galia, kuro tipas, gamyklos ženklas iš 17 skaičių, pavarų dėžės tipas). Užsakydamas savarankiškai, be OÜ „Aero Motors“ konsultacijos, Pirkėjas prisiima atsakomybę už pasirinkto produkto tinkamumą.

1.4. Po užsakymo sudarymo, prekės nėra užsakomos. Pardavimo sandoris laikomas sudarytu, kai sutarta išankstinio apmokėjimo suma yra gauta OÜ „Aero Motors“ sąskaitoje.