3. PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

3.1. Vartotojas gali atsisakyti sutarties nenurodydamas priežasties per 30 dienų. Grąžinant produktą (nutraukiant sutartį), OÜ „Aero Motors“ Vartotojui grąžina visus paskutinius gautus mokėjimus, susijusius su pardavimų sutartimi, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pristatymo Vartotojui dienos.

3.2. Prekę galima grąžinti adresu Pärnu mnt 139e/13, 11317 Talinas. Grąžinimo termino yra laikomasi, jei Vartotojas Prekę grąžina 30 dienų iki grąžinimo termino pabaigos. Apie Prekės grąžinimą Vartotojas OÜ „Aero Motors“ informuoja el. paštu [email protected] arba telefonu +370 52 080 240

3.3. OÜ „Aero Motors“ pinigų grąžinimą atlieka tokiu pačiu mokėjimo būdu, kokiu naudojosi Vartotojas, atlikdamas mokėjimą, nebent vartotojas išreiškė norą naudoti kitą mokėjimo būdą.

3.4. Prekę reikia OÜ „Aero Motors“ grąžinti originalioje pakuotėje ir nenaudotą (gali būti atidarymo žymės, bet negali būti pažeista, naudota ar perklijuota pakuotė) ir pirminėje komplektacijoje (prekės pakuotėje yra visi daiktai). Sugandinti produktai atgal nepriimami.

3.5. Vartotojas padengia tiesiogines išlaidas, susijusias su daikto grąžinimu.

3.6. Jei grąžinama prekė yra sugadinta, tai Vartotojas atsako už bet kokį prekės vertės sumažėjimą, jei jis produktą naudojo bet kuriuo kitu būdu, nei yra būtina, norint nustatyti prekės stovį, funkcijas ir veikimą. Siekiant patikrinti prekės stovį, funkcijas ir veikimą, galima prekę naudoti tik taip, kaip ją įprastai leidžiama naudoti parduotuvėje.

3.7. Reikalavimus, atsiradusius dėl prekės vertės sumažėjimo, OÜ „Aero Motors“ turi teisę pateikti Vartotojui ne vėliau nei per vieną mėnesį nuo prekės grąžinimo.

3.8. Pirkėjui yra rekomenduojama apžiūrėti prekės pakuotę prieš ją priimant ir, pastebėjus išorinius pažeidimus, prekės nepriimti.