KROON OIL Valytojas 22008

Ekonomiškas
8,58 €
25.09.2023
1
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
BioSol XT yra labai galingas, biologiškai skaidomas riebalų šalinimo įrankis. Jis pašalina alyvą, riebalus, vaškavimo ir valymo priemones nuo metalo, aliuminio, titano, anglies ir plastiko. BioSol XT neturi tirpiklių ir fosfatų ir gali būti maišomas su vandeniu.

Taikymas

Užpurkškite BioSol XT ant paviršiaus ir sutepkite minkštu šepetėliu. Palikite veikti keletą minučių. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite minkšta, be pūkelių sugeriančia šluoste arba išdžiovinkite oru.
Išvalę grandinę kuo greičiau sutepkite vienu iš TefTec arba BioTec asortimento produktų.
talpa [l] 0.5
cheminės ypatybės plona
pakuotės tipas butelis
Serija BioSol XT

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame