LIQUI MOLY Dviračių tepalas 6051

Premium
13,58 €
18.06.2024
3
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
Išskirtinis ilgalaikis tepalas dviračio grandinei. Specialiai sukurta sausoms ir dulkėtoms sąlygoms. Sudėtyje yra pasirinktas aktyvių ingredientų derinys, užtikrinantis ypatingą apsaugą nuo nusidėvėjimo, taip pat aukštos prasiskverbimo ir sukibimo savybės. Apčiuopiamai sumažina grandinės trintį ir užtikrina ypač tylų veikimą.

Specialiai sukurtas dviračių grandinių tepimui ir priežiūrai sausomis ir dulkėtomis sąlygomis. Tinka ir elektroniniams dviračiams.

Taikymas
Nuvalykite grandinę dviračio grandinės valikliu (dalis Nr. 6054). Tada ant sausos grandinės plonai užtepkite Bike Chain Oil Dry Lube. Nuvalykite perteklių. Bet kokios nuosėdos, likusios po kratymo, nepablogins produkto kokybės ir gali būti nepaisoma.
pakuotės tipas butelis
talpa [ml] 100
Serija Bike Kettenöl Dry Lube

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame