LIQUI MOLY Dviračių tepalas 6052

Premium
6,82 €
26.09.2023
7
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
Galingas ilgalaikis tepalas visoms dviračių grandinėms. Specialiai tinka drėgnoms, nešvarioms sąlygoms. Užtikrina ypač sklandų veikimą ir apsaugo metalines dalis nuo korozijos ir susidėvėjimo. Išstumia drėgmę ir yra stipriai atstumiantis vandenį bei pasižymi puikiomis prasiskverbimo ir sukibimo savybėmis. Nereaguoja su plastikais, dažais ar metalais. Nekenksmingas aplinkai kaip biologiškai skaidus. Ypač dviračių grandinių tepimui ir priežiūrai šlapiomis ar drėgnomis sąlygomis. Tinka ir elektroniniams dviračiams.

Taikymas
Prieš naudodami dviračio grandinę nuvalykite dviračio stabdžių ir grandinės valikliu (dalis Nr. 6054). Tada ant sausos grandinės plonai užtepkite grandinės aliejaus. Nuvalykite perteklių.
pakuotės tipas butelis
talpa [ml] 100
Serija Bike Kettenöl Wet Lube

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame