LIQUI MOLY Valytojas 6054

Premium
18,25 €
22.07.2024
9
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
Valiklis su specialiai parinktu tirpiklių deriniu. Greitam ir efektyviam dviračių grandinių ir diskinių stabdžių valymui ir riebalų šalinimui. Ypač efektyvus riebiems ir riebiems nešvarumams. Dviračių grandinių ir diskinių stabdžių valymui ir riebalų šalinimui. Tinka ir elektroniniams dviračiams.

Taikymas
Gausiai purškite ant pavaros grandinės ir surinkite skysčio perteklių. Palikite išdžiūti 10 minučių. Tada apdorokite grandinės alyva arba grandinės purškalu.

Gausiai purškite ant diskinių stabdžių sistemos ir surinkite skysčio perteklių. Palikite išdžiūti 10 minučių.
talpa [ml] 400
Serija Bike Kettenreiniger
pakuotės tipas skardinė

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame