LIQUI MOLY Tepalas 6055

Premium
9,98 €
26.09.2023
53
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
Universalus ilgalaikis tepalas dviračių grandinėms. Tinka naudoti tiek drėgnoje ir nešvarioje, tiek sausoje ir dulkėtoje sąlygomis. Išstumia drėgmę, turi vandenį atstumiantį poveikį, užtikrina tylesnį veikimą ir pasižymi išskirtinėmis prasiskverbimo ir sukibimo savybėmis. Apsaugo visas metalines dalis nuo korozijos. Nereaguoja su plastikais, dažais ar metalais. Augalinės kilmės, todėl biologiškai skaidus. Specialiai sukurtas dviračių grandinių tepimui ir priežiūrai tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis. Tinka ir elektroniniams dviračiams.

Taikymas
Prieš naudodami dviračio grandinę nuvalykite stabdžių ir grandinės valikliu (dalis Nr. 6054). Tada gerai sukratykite grandinės purškiklį ir plonai užtepkite ant sausos grandinės. Nuvalykite perteklių.
talpa [ml] 400
Serija Bike Kettenspray
pakuotės tipas skardinė

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame