LONGWAY Stunt Motoroleris 09-101201

Vidutinis

Šis produktas šiuo metu neprieinamas.

View related products
Dėmesio! Tai mašininis vertimas ir kai kurie žodžiai gali būti išversti netiksliai
„Rytojaus čempionams“
ADAM yra tobulas pradedančiųjų modelis ir buvo specialiai sukurtas mažiems smulkintuvams. Ji siūlo stabilią platformą, leidžiančią išmokti pirmųjų šuoliukų ir triukų paspirtuko gudrybių neapkraunant piniginės. Motoroleris gali lengvai susidoroti su aistringų pradedančiųjų sunkiu važiavimo stiliumi. Negalima viršyti 75 kg maksimalaus motociklininko svorio.

Lengva judėti ir puiki galimybė važiuoti į mokyklą.
Kruopščiai atrinkti komponentai leidžia sklandžiai įsibėgėti ir išlaikyti greitį.
Mūsų aukštos kokybės PU ratai ir guoliai lengvai rieda pakeliui į mokyklą, švelniai priartėdami prie kojų raumenų.
spalva Black
rėmo medžiaga aliuminis
Serija ADAM
ratlankio medžiaga nailoninė rato šerdis

Kas yra užstatas?

Dalį savo gaminių parduodame su sąlyga, kad pirkdami naują, turite grąžinti mums seną atsarginę dalį. Taip yra todėl, kad gaminys bus pakartotinai naudojamas. Dėl to dalis gaminių turi užrašą "užstatas".

Užstatas yra kompensuojamas gavus tiekėjo atsakymą, iki tol nekompensuojame. Aero Motors OÜ neturi įgaliojimo pati vertinti grąžintus užstatus. Atsakymas dėl kompensacijos mokėjimo gali užtrukti iki 4 savaičių.

Seną gaminį reikia grąžinti švarų ir originalioje pakuotėje. Grąžinamas gaminys turi būti tinkamas atkurti ir komplektiškas, negali būti oksidavęsis, suvirintas, susidėvėjęs ar mechaniškai pažeistas, t.y. visi kraštai ir sutvirtinimai turi būti sveiki. Grąžinamo gaminio techniniai duomenys turi sutapti su pirkto gaminio duomenimis.

Starterio rotoriaus veleno galas negali turėti įkaitimo požymių (būti mėlynas), veleno įvorės turi būti sveikos. Vairo kolonėlės krumpliastiebis negali būti sugadintas arba pažeistas rūdžių. Jei vairo kolonėlės krumpliastiebis turi nepažeistas originalias dengiančiąsias gumas su gamykloje įtaisytomis metalinėmis sąvaržomis, krumpliastiebio būklės tikrinti nereikia.

Jei turėsite klausimų, susisiekite su mumis – Dėkojame